Судді, які скасували націоналізацію «Привату», – недоброчесні

Про це йдеться на сайті громадського руху Рух “ЧЕСНО. Фільтруй суд” зазначають, що колегія суддів, головуючий суддя Ігор Качур, судді Володимир Келеберд та Віталій Амельохін, що визнали незаконною націоналізацію “Привату” та задовольнила позов Коломойського до Нацбанку та...

Про це йдеться на сайті громадського руху

Рух “ЧЕСНО. Фільтруй суд” зазначають, що колегія суддів, головуючий суддя Ігор Качур, судді Володимир Келеберд та Віталій Амельохін, що визнали незаконною націоналізацію “Привату” та задовольнила позов Коломойського до Нацбанку та Кабміну, недоброчесна.

Качур у деклараціях за період з 2013 та 2014 роки не вказує інформації про те, що йому на праві користування належить квартира – 69,3 кв.м з 2002 року, про що вказано в декларації за 2015 рік.

Щодо Келеберди, є ймовірність того, що він фіктивно розлучився аби приховати майно від декларування. Суддя подавав документи для початку будівництва, однак власницею будинку стала дружина судді, з якою він напередодні розлучився. За свідченням місцевих жителів, подружжя наразі живе разом.

Судді Окружного адмінсуду Амельохіну у 2013 році було надано службове житло у Києві. Суддя подав позов щодо зобов’язання голови суду звернутися із вимогою виключити квартиру із числа службових і передати судді у постійне користування, який все ж задовольнили.

Того ж року, Келеберда своїм рішенням заборонив ВО “Свобода” та іншим суб’єктам, які реалізують право на мирне зібрання, проводити мітинги біля Гостинного двору. Амельохін прийняв постанову, якою узаконив рішення Кабінету міністрів про виключення Гостинного двору зі списку пам’ятників архітектури.

Після такого рішення земельну ділянку передали для проведення реконструкції будівлі під торгівельно-офісний центр з гостьовою стоянкою.

Материалы по теме: